نتایج جستجو برای عبارت :

نورو

دانلود آهنگ جدید رضا صوفی عشق
Download New Music Reza Soufi Eshgh
دانلود اهنگ عشق از رضا صوفی با متن شعر و ترانه از سایت پلی نیو موزیک
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
متن آهنگ رضا صوفی عشق
عشق یعنی همین که هستم یعنی همین که هستی یعنی پای تو هستم منو تو پای من هستی
عشق یعنی همین که باشم یعنی همین که باشی توی شبای تاریک برام ستاره باشی
عشق یعنی یه حس تازه وقتی که نیازه آدم دلشو تو آخرین لحظه ببازه
عشق یعنی لیلی و مجنون یعنی داد بزنم دوست دارم جلوی
دیگه کم کم به پزشکی ایمان اوردم و خدارو هزاران بار شکر میکنم نرفتم دارو -_- 
این چند واحد فارما برابری میکنه با کل آناتومی ها(نورو هم روش!) ایمونو و پاتو اختصاصی و حتی همه فیزیوپاتو ها -_-
از ترم بعد میخونم داره تبدیل میشه از کورس بعد میخونم :))

چشم نزنم دارم تراکتوری می خونم
هرچند از چند جهت پاره شدم ولی دارم درو می کنم درسا رو
پی نوشت 1:البته نه در اون حد هاااا که همه رو تمیز درو کنم
شلخته درو می کنم که چیزی هم گیر خوشه چین ها بیاد
همین سر و گردن و فیزیو و بیو و نورو رو تا یه حدی جمع کنم تو یه هفته هنر کردم

پی نوشت2:یه دختر پسره م میز کناریمن مثلا اومدن درس بخونن(ارواح عمه شون)
رو میزشون به اندازه یه رستوران یا کافه رفتن ما خوراکی هست :/
هی این به اون تعارف می کنه
هی اون به این تعارف می کنه
فروردین دوست داشتنی ام، آخرین فروردین سده ی چهاردهم با درد تموم شد؛ درد پیدا کردن خودم. شب تولدم تصمیم گرفتم آرامشم رو وابسته هیچ چیز و هیچ کس نکنم تا همیشه داشته باشمش. خودم رو از همه بندهایی که نمیذاشتن خودم باشم رها کردم. آدم هایی که بودنشون آزار دهنده س، همچنان که نبودنشون، حرف ها و نوشته هایی که بوی صداقت ندارند، شماره هایی که یادآور تلخی دورویی ن. این تاریکی هایی که جلوی نورو گرفتن و نمیذاشتن خودم رو ببینم. 
من باید واقعا متولد می شدم. 
ماه بهمن آمده درآن طلوع انقلاب/بعدتاریکی وظلمت گلشنی بر آفتاب/بوده طاغوت زمانه نوکرغرب ویهود/نقشه های دشمن مادائماباشدخراب/ناگهان درآن حوادث ازتبار اهل بیت/رادمردی باصلابت معدن نورو کتاب/برامام ماخمینی هم سلام وهم درود/رفتن راه شهیدان روشنی و پرثواب/او ولایت محوری را راه کشور کرده است/بعد اوسیدعلی شد مقتدایی ناب ناب/رهبری حضرت اوافتخارشیعیان/یاوران برولایت دشمنان راشد عذاب/مالک وعمارهایش در جهان شدبیشمار/چون سلیمانی ایران شددعایش مست
دو روز پای یه جلسه نورو بودم که اخرم یه صفحه ش موند و تموم نشد
گفتم اگه همه ش اینجوری باشه که هیچی دیگه نمی رسم بخونم و رسما جر می خورم واسه خوندنش
کلی زور زدم سر همون یه جلسه تا درنهایت نه کامل اما تا حدود خوبی فهمیدمش
الان بچه ها اومدن گفتن سخت ترین قسمتش همون یه جلسه س و بقیه ش خوبه ولی اونو اصلا نفهمیدن
الان امید به زندگیم برگشت :)
میرم که با قدرت بقیه شو ادامه بدم

چهارشنبه درحال خوندن همون جلسه:
درزمستان ستم فصل بهاران میرسد/باامام ماخمینی نورو ایمان میرسد/میرودطاغوت وسختی جانشینش عزت است/دربیابان ستم ناگه گلستان میرسد/ازتبارعترت حق بودآن پیرخمین/انقلابش رحمتی ازبهرانسان میرسد/اسوه کل بشرشدانقلاب حضرتش/باولایت محوری فجری به ایران میرسد/وحدت وشوق شهادت شدمرام عاشقی/دشمنان راناامیدی تابه پایان میرسد/انقلاب ماگرفته یک شتابی تاظهور/سوی محرومان عالم گنج احسان میرسد/بعدروح الله آمد حضرت سیدعلی/شیعیان رارهبراز خاک خراسان میرسد/و
رفته دل در سجده گاه بی نیاز
از مسیر راه آرامش ، نماز
سجده بر روی زمین از آسمان
چون زمین خود آسمانی از نیاز
زیر پا را دید او از آسمان
جنگ و صلح و عشق و نفرت ، رمزوراز
خوب و بد در جنب هم درگیر هم
کهکشانها نورو نورو راه باز
میکند هر دل به عشقی انتخاب
راهِ خود را ، راهِ بسته یا که باز

کوتوال
سلاااااااام سلااااااام سلااااااااااام سلاااااااام خوبید؟منم خوبم! جونم براتون بگه که امروز ساعت یازده امتحان نورو رو دادم چون الکترونیکی بود نمره رو هم همونجا اعلام کرد که خدارو شکر قبول شدم( نمره ام شونزده و نیم شد )....امروزو استراحت می کنم تا از فردا شروع کنم برا روش.تحقیق بخونم تا ایشالا نهم اونم بدم و دیگه تموم بشن...امروز بعد امتحان اول معصومه رو که اونم مثل من نورو داشت بردیم رسوندیم مترو تا از اونجا با تاکسی بره خونشون (بیچاره برا فرد
رفته دل در سجده گاه بی نیاز
از مسیر راه آرامش ، نماز
سجده بر روی زمین از آسمان
چون زمین خود آسمانی از نیاز
زیر پا را دید او از آسمان
جنگ و صلح و عشق و نفرت ، رمزوراز
خوب و بد در جنب هم درگیر هم
کهکشانها نورو نورو راه باز
میکند هر دل به عشقی انتخاب
راهِ خود را ، راهِ بسته یا که باز

#احمد_یزدانی
سلام دوست خوبم!
امیدوارم که حالت خوب باشه.
نمیدونم میدونستی یا نه که کامنتایی که واسه کسی میفرستی اگه یه دایره خاکستری کنارش بیفته،یعنی خونده شده.
و من دوتا کامنت واست گذاشتم.
یکی احوالتو پرسیدم و یکی دیگه سال نورو بهت تبریک گفتم!
من جدا بدم میاد کسی بخونه حرفامو ولی جواب نده
بیا رک و پوست کنده بهم بگو مشکلت چیه؟و چرا از دست من دلخوری؟

+اگه باهام راحت نیستیو دوست نداری کامنتای منو ببینی بهم بگو تا فطع دنبال کردنو بزنم،اصلا خجالت نکش:)
اپیدمیولوژی

معمولاً زمانی که افراد از
کشورهای پیشرفته به کشورهای در حال پیشرفت سفر می کنند دچار اسهال مسافرتی
می شوند. سالانه بیش از 50 میلیون فرد در معرض ابتلا به اسهال مسافرتی
هستند. اسهال مسافرتی به دنبال مصرف غذا یا آب آلوده با باکتری ها، ویروس
ها یا انگل ها ایجاد می شود. باکتری هایی مانند شیگلا، سالمونلا،
کامپیلوباکتر و اشرشیاکلی عامل ایجاد 60 تا 80 درصد از اسهال های مسافرتی
هستند. نورو ویروس ها نیز به عنوان یکی از عوامل اسهال مسافرت
ده‌بیست گیگ، کورس از MIT و مکتب‌خونه گرفتم دیشب. یه کورس ماشین‌لرنینگ گرفتم. مال شریف. خیلی خوبه. حرکت جالب دیگه شریف این بود که ریسورس‌ها و تکالیف و برنامه‌درسی و ایناش رو، تو سایت هر دانشکده میذاره. راحت میتونم یه سه‌واحدی ماشین‌لرنینگ رو بگذرونم.
پیش‌نیازاش لینیرالجبرا و آمارواحتماله. و بازم میلنگم توشون. امیدوارم به واسطه دوست داشتن این کورسه، بشینم جبرخطی و آمار‌و‌احتمال بخونم.
کورس نوروی MIT هم کامل گرفتم. کندلم تورقی میکنم گه‌گا
اگه تا دوشنبه از این هفته ی شخمی زنده و سربلند بیرون اومدم میام مینویسم واستون
 برنامه چیه؟ 
فردا پرسش اون استاد مَرده که انگار دائم الپریوده و هی پاچه می گیره + کنفرانس که تا چند دقیقه پیش مشغول درست کردن پاورش بودم و خودشو هنوز حفظ نیستم
چهارشنبه:کوییز آناتومی سر و گردن
پنج شنبه:کلاس موسیقی که هیچی تمرین نکردم و کلی نت واسه حفظ کردن دارم
شنبه:پرسش اون استاده که جلسه قبل شاکی شدم گفتم من داوطلب بودم چرا ازم نپرسیدی اونم واسم شاخ و شونه کشید
امروز رفتم دانشگاه.
اسم درس کاربرد ریاضیات در حسابداری ۲! من به عنوان پیشنیاز باید کاربرد ریاضیات در حسابداری یک رو هم پاس کنم...
استاد یه چیز ساده میگه مثلا یازده به اضافه دوازده میشه چند؟ و توضیح میده ...من با اینکه همش یادم رفته( دقیقا ریاضی دوم دبیرستان حتی میتونم بگم کجای جزوه نوشته بودم اینا رو) اما با یه جرقه از اون ته مه ها میاد بیرون همه چیز. و داشتم با شاخ های دراومده بچه ها رو نگاه میکردم که میگفتن استاد نفهمیدیم! و یا اینکه استاد ما کا

میگم:دنیا پسته...
خیلی پست.
من روزای پست رو دیدم
شبای سیاهو دیدم؛
ولی روشنی رو تو دلم حس کردم نور رو هم دیدم.
اما هنوز با تمام روشنی ک رگ و پیم حس کرده
بازم میگم دنیا پسته.
مگه اینک دریچه ی روشنی رو پیدا کنی
مگه اینک تو دلت فانوس داشته باشی
وگرنه گم شدن تو ظلمت دنیا اسونه.
من نورو حس کردم
تو "تو"...
وقتی نصفه شب چراغ ساندویچی نیمه بسته رو روشن میکنی
ک پول برداری...
که تو سرما بی تفاوت رد نشی از کنار پیرزن قد خمیده ی کنار چار راه.
من از دنیای تاریک
شب
سلاااااااام سلاااااام سلااااااام سلااااااااااام خوبید؟منم خوبم!جونم براتون بگه که شاه گل و کارگرش تقریبا کارشون داره تموم میشه فک کنم دیگه امشب برگردند کرج ،فقط می مونه موزاییک حیاط و دوغاب کل هال و اتاقها و آشپزخونه که اونم وقتی سعید از کربلا برگشت و لوله کشیشو کرد باید دوباره برگردند و انجامش بدن بعد از اونم می مونه سفید کاری و نقاشیش که باید بعد از لوله کشی یکی رو بیاریم انجام بده،سیم کشیش هم یکی دو روزه یکی رو آوردیم داره انجام میده فک

چراغ خیابانی ال ای دی
چراغ خیابانی مدل تابان با طراحی پیشرفته  شرکت صنایع سبز بوتیا  برای روشنایی بزرگراه‌ها و اتوبان‌ها طراحی شده است. ساختار زیبا، محکم و با دوام، پخش نور یکنواخت با بیشترین شدت نور به طرفین برای بیشترین فاصله بین هر پایه چراغ، تنوع در شدت نورو درجه حفاظت (IP66) از ویژگی‌های این چراغ است.
انواع چراغ خیابانی از تامین کننده های روشنایی هستند که می توانند به عنوان منابع تامین کننده نور در خیابان ها و معابر مورد استفاده قرار
وقتی از بقیه درمورد ماه های آخر مانده به امتحان دستیاری میشنیدم ته دلم خنده ام میگرفت و میگفتم من ظهر نخوابم?هع!...من تا خود امتحان هرشب فیلم نگاه میکنم که روحیه ام باز بشه!!!
حالا نزدیک به چهار ماه و اندی مونده به امتحان و خواب دوساعته ی ظهر من رسیده به چرت نیم ساعته و اکتفا به بستن چشم هام و بی محلی به طپش های قلبم...حالا از پشت میز که بلند میشم توی عضلاتم احساس گرفتگی و نکروز قریب الوقوع میکنم!
امروز روز سختی بود...عفونی خونم رو مکیده و من کاری از
تیکه تیکه خوندن آمار بالاخره تمام شده و بعد از اتمام دور اول گرچه نمیتونم هنوز تست هاش رو جواب بدم اما خودم رو اینطور آروم میکنم که نگران نباش،فعلا درحال قلق گیری هستی...باید اکسترای فارما رو شروع کنم اما ازش وحشت دارم.از اینکه چطور این حجم رو بخونم و اصلا چه تضمینی وجود داره بعد از خوندنش بتونم اون شش سوال دستیاری رو جواب بدم?
از نورو هم وحشت دارم...از درس هایی که مدتهاست نخوندمشون و با فکر بهشون توی این ماراتون احساس ضعف میکنم...اما من نباید ا

چراغ خیابانی ال ای دی
چراغ خیابانی مدل تابان با طراحی پیشرفته  شرکت صنایع سبز بوتیا  برای روشنایی بزرگراه‌ها و اتوبان‌ها طراحی شده است. ساختار زیبا، محکم و با دوام، پخش نور یکنواخت با بیشترین شدت نور به طرفین برای بیشترین فاصله بین هر پایه چراغ، تنوع در شدت نورو درجه حفاظت (IP66) از ویژگی‌های این چراغ است.
انواع چراغ خیابانی از تامین کننده های روشنایی هستند که می توانند به عنوان منابع تامین کننده نور در خیابان ها و معابر مورد استفاده قرار

چراغ خیابانی ال ای دی
مجله اینترنتی حنانه، حامی کودکان اتیسم
درمجله حنانه صفحه ای راه اندازی شده برای کودکان اتیستیک که شامل محتوا و معرفی مراکز درمانی برای این کودکان است. شما هم می توانید با معرفی پیج و این صفحه به عزیزانی که درگیر این اختلال هستند کمک کنید.تبلیغات و معرفی مراکز و خیریه اتیسم در این صفحه و پیج اتیسم رایگان است و برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه و پیج اتیسم شوید.
جهت تمایل به همکاری با ما درزمینه اتیسم ( با نام خودتان) به پیج ما و از طریق دایرکت با ما
مجله اینترنتی حنانه، حامی کودکان اتیسم
مجله حنانه صفحه ای راه اندازی شده برای کودکان اتیستیک که شامل محتوا و معرفی مراکز درمانی برای این کودکان است. شما هم می توانید با معرفی پیج و این صفحه به عزیزانی که درگیر این اختلال هستند کمک کنید.تبلیغات و معرفی مراکز و خیریه ای اتیسم در این صفحه و پیج اتیسم رایگان است و برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه و پیج اتیسم شوید.
جهت تمایل به همکاری با مجله اتیسم با نام خودتان به پیج ما و از طریق دایرکت با ما در تماس
اخرین امتحان ترم قبلی نورو آناتومی سر و گردن که از 20 نمره امتحان و یه نمره تشویقیش کامل گرفته بودم رفت ب فنا.بعد از امتحان عملی از سالن تشریح که اومدم بیرون. همکلاسیم گفت گوشیتو بده گوشی من خرابه... اول حدس زدم میخواد به کی زنگ بزنه ولی جلوشو نگرفتم و این اشتباه من بود. زنگ زد به همکلاس دیگه مون ک تو قرنطینه قبل از سالن تشریح بود. جوابا روگفت. اونم در حال توشتن گیر افتاد. 
من موندم و شماره من که روی گوشی اون بود و دردسرا و بدبختیای بعدش.. 
رفتن حرا
یه مرد میان‌سال دم آسانسور من رو دید. معلوم بود نمیشناسم ادنجا رو. گفت کجا میخوام برم؟ دفتر دکتر منتخب، گفتم. گفت برو اونور. ته راهرو، دست چپ. در زدم، اذن ورود داد. رفتم تو، تایم ناهار بود و میخواستم برای بعدا وقت بگیرم فقط. اول اما چند ثانیه‌ای دفتر رو ورانداز کردم. عکس آینشیتین و وودی آلن یادم مونده که روی دیوار بود، بزرگ. مرتب بود اما دفترش.صحبت کردم، "دکتر علی‌پور گفتن مزاحم شما بشم، برای کار، نوروساینس دوست دارم و مطالعه میکنم، کامپیوتیش
سه سال پیش همچین شبی این رو نوشته بودم
کاملا شبش توی ذهنمه
درحالی که برای اولین به خودم جرات حذف دادم
هممون از غول بزرگ جنینی که فقط3 جلسه تشکیل شد و قرار بود هرچی توی 9ماه رخ میده رو خودمون بخونیم میترسیدیم
بافتی که هنوز درک نکردم که چرا اون حجم زیادش رو برای ترم یک گذاشته بودن در شرایطی که میتونستن بین 3ترم اول به طور عادلانه تقسیم بندیش کنن
اون شب رو یادم نمیره که بافت جعفر دستم بود رو هی ورق میزدم و میدیدم ای دل غافل اینا رو که یادم نیس!
جنین
چراغ خیابانی ال ای دی
انواع چراغ خیابانی از تامین کننده های روشنایی هستند که می توانند به عنوان منابع تامین کننده نور در خیابان ها و معابر مورد استفاده قرار گ
دیروز که داشتم میرفتم برای نوروفیدبک دو تا از همکارام منو دیدن که دارم از پله های ساختمون میرم بالا .تابلوی ساختمان شامل عبارت هایی مثل روانپزشک .متخصص اعصاب و روان مشاوره ازدواج و س ک س تراپه و در کنارش درمان تخصصی میگرن و سر درد...
با اینکه سالهاست مشاوره میرم و یه عده ای هم میدونن که مشاوره میرم اما دوس نداشتم همکارام ببینن دارم میرم تو این ساختمون...
دیروز به دکتره میگم به نظرتون صداقت جواب میده؟ بگم برای میگرنم میام؟ سر بسرم میزاره و میگه

امروز ۲۹ آذر نود و هشته! خیلی روز خاصی نبود 
یه جمعه ی معمولی و آروم که همین البته چیز خیلی خاصیه
دیگه مدتیه وقتی از زیر پلی که همیشه با پ قرار میذاشتیم رد میشم با نگاه دنبالش نمیگردم 
ینی راستش از اون شبی که عین بهم گفت پ دوست دختر داره دیگه یهو همه چی خاکستر شد مثه یه زغال خیلی سوخته بود گمونم
بعدش اون روزی که رفتم کتابخونه و دختره رو با پ دیدم اول قلبم افتاد بعد حسابی دختره رو نگاه کردم 
یه خط نورو خوندم یه نگاه به دختره کردم 
داشتم خل میشدم
4ماه از اینترنی گذشت.اینجوری ک نگاه میکنی میگی اعع؟؟چقد زود گذشت ولی ...
همیشه فک میکردم(البته هنوزم همین فکر میکنم) ک قلب سختترین بخش ممکنه..و بصورت بسیاار تا بسیااار.........(هیچ کلمه ای رو برای توصیف احساسم نمیتونم بکار ببرم) اول بخش اینترنیم شد قلب..روزای اولی ک گیجی ، نمیدونی چی ب چیه؟؟ کی ب کیه ..من کیم اینجا کجاست؟؟
روزایی ک خودمم از شدت گیجی و ترس همراه مریضام تا مرز سکته قلبی میرفتم..و اگه اون اتنده مهربون نبود واقعا کم میاوردم و همونجا تو او
پیش نوشت 1: اگه نخونیدش چیزیو از دست نمی‌دین! این متن‌ها رو برای خودم می‌نویسم که بعده‌ها یادم بیاد چه‌ها کردم توی این ماه :)
---------------------------
آزمون‌های پایان ترم اول.. نورو سایکولوژی، روان‌شناسی رشد، روان‌شناسی عمومی... خوب بودن خداروشکر :)
خواندن درس‌ها و خلاصه کردن و ...
تولد سینا :)
بعضی روزها توی این ماه بودن که خودخواسته وقت تلف می‌کردم! (تا اواسط ماه (و حتی اواخرش!) هنوز حالم خوش نبود و سرزندگیم برنگشته بود...)
گیر دادن چتی پدر و دوباره به
توی جلسه آخر مشاوره، جادو رو پیدا کردم .انقدر این حس برام شیرینه و بهم قدرت میده که حتی دلم نمیخواد در موردش با کسی صحبت کنم .حتی مشاورم.فکر نمیکنم روحشم خبر داشته باشه که توی این جلسه به آرامشی رسیدم که سالهاست دنبالشم .یه قدرت محض.اینکه درسته همه چیز افتضاح به نظر میاد اما منم که میتونم این افتضاح رو بهتر یا بدتر کنم.
انگار نیاز داشتم یکی بهم بگه ببین تو قرار نیست مثل دیگران ازدواج کنی .محکوم به ازدواج نیستی .میتونی چشمت رو باز کنی و هر وقت او
پیش زمینه حماسی و احساسی
شب اول محرم 98
هیئت ریحانه الحسین تهران
سید مجید بنی فاطمه
تو عشق آتشین و دل من عاشق ترین

(متن و سبک این زمینه زیبا رو در ادامه مطلب ببینید ... کربلا نصیبتون)

متن مداحی:

تو عشق آتشین و دل من عاشق ترین
 اسمت رو تا میارم ضربان دلمو  ببین
نفسم به خود تو قسم 
هوسم اینه از قفسم
با نگات به حرم برسم
بی تو بی پناه و بی کسم
ممنون ای عشق که بی قرارم
من اشوبی جز تو ندارم
غرق تو شد روزگارم 
یا ثارالله الحمدلله

دلتنگی هام به
سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
سال نورو به همه تون تبریک میگم
ان شالله سالی سرشار از موفقیت و کامیابی باشه براتون
بعد از گریه برای لحظه ی تحویل سال دیگه گریه نکردم
ب جاش تو تنهایی خودم(آخه همسری و پسری خواب بودن) فکر کردم
به این یک سالی که گذشت
به این که چقدر خودمو اذیت کردم
چقدر کیسه ی سیب زمینی های گندیده رو باخودم حمل کردم و باعث ناراحتی خودم و اطرافیانم شدم
نمیدونم میتونم سر حرفم بمونم یانه اما...
تصمیم گرفتم تو سال جدید آدم جدیدی باشم
روزها
امروز خیلی دلم میخواد بنویسم. توی روزگاری که هیچ کس توی وبلاگ نمی نویسه، این عطش من برای نوشتن توی وبلاگ، برای خودمم عجیبه. بیشترم وقتایی می نویسم که دلگیرم. که کسی یا چیزی دلمو شکسته و می خوام با خودم دوست باشم. خودمو آروم کنم. به خودم عشق بدم. 
من زندگیمو دوس دارم. خونمو دوس دارم. وسایلی که برای ساختن این زندگی خریدم، تک تک شونو دوست دارم. واسه ی این زندگی، حاضر شدم از شهر و دیارم بگذرم. از دیدن هر روزه ی پدر و مادرم، از خوردن نون داغ، از گشت زدن

داستان ما از 3.8 ملیارد سال پیش شروع شد. جهانی که ما میشناختیمش وجود نداشت. نه ماده ، نه اتم، نه نور، نه فوتون....نه حتی فضا و زمان....هیچ چیز نبود.
سپس ناگهان، شاید در یک لحظه بسیار کوچک که برای ما کوچکی آن تقریبا غیر قابل تصور است، جهان به شکل ذره ای ، دانه ای، نقطه ای، چیز چگالی و بسیار ریز شکل گرفت که پر از نورو انرژی بود. سپس در کسر خیلی خیلی خیلی کوچکی از ثانیه ، تمام ماده و انرژی کیهان وجود یافت.
جهان نوزاد که بسیار کوچکتر از اتم بود، بی اندازه
عوارض نوروفیدبک و بایوفیدبک : هر روش درمانی بسته به میزان و کیفیت دخالتی که در بدن انسان شکل می دهد.
میزانی از عوارض جانبی را به همراه خواهد داشت. نکته ای که در اینجا حائز اهمیت فوق العاده می باشد.
توجه به این است که نسبت برد و باخت در روش درمانی مزبور قابل قبول باشد. هر چه روش های درمانی تهاجمی تر باشند.
و میزان دخالت آنها در عملکرد طبیعی بدن بیشتر باشد، عوارض بیشتری را در پی خواهند داشت.
برای مثال اعمال جراحی که با برداشتن قسمتی از اعضای بدن هم
عوارض نوروفیدبک و بایوفیدبک : هر روش درمانی بسته به میزان و کیفیت دخالتی که در بدن انسان شکل می دهد.
میزانی از عوارض جانبی را به همراه خواهد داشت. نکته ای که در اینجا حائز اهمیت فوق العاده می باشد.
توجه به این است که نسبت برد و باخت در روش درمانی مزبور قابل قبول باشد. هر چه روش های درمانی تهاجمی تر باشند.
و میزان دخالت آنها در عملکرد طبیعی بدن بیشتر باشد، عوارض بیشتری را در پی خواهند داشت.
برای مثال اعمال جراحی که با برداشتن قسمتی از اعضای بدن هم
از سنه 2002 مفهوم بازاریابی عصبی در ادبیات مارکتینگ و فروش بسیار رواج یافت و محققین از تلفیق روانشناسی و مارکتینگ طریق جدید بنام نورو مارکتینگ را ابداع کردند که در آن به تاثیر گذاری غیر سر راست و پایدرا بر ذهن مشتری تاکید می شود. از آنجایی که خرید یک فرآورده فرآیندی احساسی است و نه منطقی، کارشناسان با تمرکز بر ذائقه مخاطبان و مراکز تصمیم گیری در مغز کامیاب شدند فروش سوداگری خویش را متحول کنند.
داستان از آنجایی شروع شد که آنها پی بردند مشتریان
حسین پناهی میگه:توی یک جمع بی حوصله نشسته بودم
طبق عادت همیشگی مجله را ورق زدم تا به جدول رسیدم
خواندم سه عمود
ییکی گفت بلند بگو
گفتم یک کلمه سه حرفیه
ازهمه چیز برتر است
حاجی گفت: پول
تازه عروس مجلس گفت: عشق
شوهرش گفت: یار
کودک دبستانی گفت: علم
حاجی پشت سرهم گفت : پول، اگه نمیشه طلا، سکه
گفتم: حاجی اینها نمیشه
گفت: پس بنویس مال
گفتم: بازم نمیشه
گفت: جاه
خسته شدم با تلخی گفتم: نه نمیشه
مادر بزرگ گفت:مادرجان، "عمر" است.
اون که تازه از سربازی آمده بود گ
من همیشه ترجیح می‌دم نظاره‌گر یه ماجرا باشم تا یکی از فاعلین ماجرا. اینکه بشینم یه گوشه و به اطرافم نگاه کنم واسم لذت‌بخش‌تره تا درگیر بودن تو بطن داستان. جزئی از محیط بودن نه صرفا یکی از عناصر فعال تو محیط بهم حس آرامش می‌ده. حس خونه بودن.
خونهٔ اول_کلاسای ادبیات از جمله‌ جاهاییه که حس می‌کنم تو خونه‌مم. چون ماها و ریاضیا ادغامیم، کلاس تو یکی از کلاسای طبقه پایین که به نسبت بزرگ‌تره برگزار می‌شه. چهارشنبه‌ها ساعت دو و نیم تا چهار. پرده
اسکلروز جانبی آمیوتروفیک ،چالشی برای آسیب شناسی گفتاری زبانی
ای.ال.اس در ابتدا توسط یک نورولوژیست فرانسوی (جان مارتین کارکوت) درسال1869شناسایی و تشخیص داده شد، که در ابتدا به نورون های حرکتی مغز و طناب نخاعی اثر می گذارد.
علائم بیماری ای.ال.اس: علائم اولیه متنوع هستند. برای بعضی با مبهم شدن گفتار، سختی در بلع و یا گرفتگی صدا یا سینه شروع می شود و علائم کلینیکی درد و منطقه ی نخاعی و پیازی پخش می شوند.75 درصد علائم ابتدایی نخاعی است(ضعف در دو انتها
روش درمان پیوسته و مرتبط یک رهیافت درمان سلامت روانی است .
که بر مبنای روان شناسی عمیق می باشد و بیان می دارد .
روش درمان پیوسته و مرتبطکه هر مورد ذهن آگاه و ذهن ناخودآگاه در سلامت روان شناختی.
و عاطفی فرد نقش دارند. این روش درمان تجربی بر مبنای اصول ساختار گرایی.
و نوروبیولوژوی (شاخه ای از زیست شناسی که با آناتومی، روان شناسی.
و آسیب شناسی سیستم عصبی بدن سر و کار دارد) شکل گرفته است.
از جمله روش درمان وسواس که از طرق غیر دارویی هم قابل اجراست .
مط
روش درمان پیوسته و مرتبط یک رهیافت درمان سلامت روانی است .
که بر مبنای روان شناسی عمیق می باشد و بیان می دارد .
روش درمان پیوسته و مرتبطکه هر مورد ذهن آگاه و ذهن ناخودآگاه در سلامت روان شناختی.
و عاطفی فرد نقش دارند. این روش درمان تجربی بر مبنای اصول ساختار گرایی.
و نوروبیولوژوی (شاخه ای از زیست شناسی که با آناتومی، روان شناسی.
و آسیب شناسی سیستم عصبی بدن سر و کار دارد) شکل گرفته است.
از جمله روش درمان وسواس که از طرق غیر دارویی هم قابل اجراست .
مط
‍ 
چرا نان موجود در کشور سمّ مهلک و قاتل خاموش است؟
❌ اشکالات نان موجود :
1. گندم موجود در کشور تراریخته و دستکاری ژنیتیکی شده است و گندم بومی کمیاب است و تهیه آن قدری سخت ولی غیر ممکن نیست .
مصرف خوراکی های تراریخته و فرآورده های حیوانی که از حیوانات دستکاری ژنتیکی شده تهیه می شود سرطان زا بوده و علاوه برآن مشکلات ژنتیکی بسیاری پدید می آورد. مطابق فتوای مراجع مصرف و کشت خوراکی های تراریخته حرام بوده ولی تحقیقات روی تراریخته ها اشکالی ندارد.
ض
نورو به معنای نورون (عصب) و پاتی به معنای (آسیب)‌
است. وقتی به دلایل گوناگون رشته‌های عصبی بدن آسیب می‌بیند. این بیماری،
مشکلاتی برای فرد مبتلا به‌وجود می‌آورد و گاهی او را از عرصه اجتماعی دور
می‌کند.

تظاهرات بالینی
بیماری، در افراد، متفاوت است و همه بیماران علائم مشابه ندارند، زیرا
درگیری عصبی در آنها ممکن است، متغیر باشد. به هر حال بیماری باید درمان و
علا
نورو به معنای نورون (عصب) و پاتی به معنای (آسیب)‌
است. وقتی به دلایل گوناگون رشته‌های عصبی بدن آسیب می‌بیند. این بیماری،
مشکلاتی برای فرد مبتلا به‌وجود می‌آورد و گاهی او را از عرصه اجتماعی دور
می‌کند.

تظاهرات بالینی
بیماری، در افراد، متفاوت است و همه بیماران علائم مشابه ندارند، زیرا
درگیری عصبی در آنها ممکن است، متغیر باشد. به هر حال بیماری باید درمان و
علا
بوی کیک توی فر که پیچیده بود تو خونه ی تمیزم،شوق سفر در دلم و کمکها و صبوریهای همسر،،عصر دل انگیز چهارشنبه ای رو ساخته بود که هنوز مزه ش زیر دندونمه..دونه دونه پنکیک هارو هم سرخ کردمو تو ظرف چیدم..کرم کیکمو زدمو سلفون کشیدم..کوله هامون رو بستم،،میوه هارو آماده کردم..کرم صورتم رو هم زدمو کتاب به دست راهی تختم شدم..از خستگی زود خوابم برد،،صبح پنج شنبه ساعت 7 بیدار شدم،،دوش گرفتم..صبحانه آماده کردم..همسر از سر کار رسید...آماده شدیم و وسایل رو جمع کر
چنانچه مسمومیت غذایی داشته باشید، به این معنی است که شما چیزی مصرف کرده یا خورده‌اید که حاوی باکتری، ویروس یا مواد زهری است. بهتر است زمان مسمویت غذایی زن حامله با مشاوره سلامت زنان صحبت کنید و مشاوره درمان مسمومیت غذایی زن حامله را بگیرید. در این مقاله مشاوره سلامت زنان دکتر سمیه شیرانی شما را راهنمایی می کند. مواد غذایی آلوده باعث می‌شوند که بدن شما پیامد منفی در پاسخ به سموم و میکروارگانیسم از خود نشان دهد. مسمومیت با مواد غذایی که اغلب
دانلود آهنگ جدید نغمه از علی سورنا + متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Download New Song By Ali Sorena Called |Naghme + Text
برای دانلود آهنگ جدید علی سورنا -نغمه به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
♬♪♪♫♪♬
متن آهنگ نغمه از  علی سورنا :
در این سرما گرسنه، زخم خورده  ♪♪♫♪ دویم آسیمه‌ سر بر برف چون باد
ولیکن عزت آزادگی را نگهبانیم، آزادیم، آزاد
دلم بارونِ باروتِ خون
کارونِ کارون، تووی باتلاقِ کانونِ قانون
سنگین میمیرم آرومِ آروم
انتخاب هزینه و راه یعنی مرگِ من توو زمینِ ش
دانلود آهنگ جدید نغمه از علی سورنا 
Download New Music Ali Sorena |Naghme

متن موزیک نغمه از  علی سورنا :
♬♪♪♫♪♬
در این سرما گرسنه، زخم خورده
دویم آسیمه‌ سر بر برف چون باد

برای دانلود آهنگ جدید علی سورنا لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
ولیکن عزت آزادگی را نگهبانیم، آزادیم، آزاد
دلم بارونِ باروتِ خون
کارونِ کارون، تووی باتلاقِ کانونِ قانون
سنگین میمیرم آرومِ آروم
انتخاب هزینه و راه یعنی مرگِ من توو زمینِ شما
یعنی بخوره ده تا ازتون سیر نمیشه
شیر
نحوه برگزاری عقد و متن عقد آریایی
طریقه برگزاری مراسم عقد و ازدواج آریایی به این صورت است که عروس و داماد روبروی یکدیگر ایستاده و دستان همدیگر را می گیرند. سپس عاقد یا پیمان بان شروع به خواندن خطبه عقد آریایی می کند. ابتدا سوگندهایی از عروس و داماد مبنی بر وفادار بودن آنها به زندگی مشترکشان از عروس و داماد گرفته می شود. متن سوگندها به صورت زیر است:
سوگند پیمان داماد
در نزد انجمن (نام داماد برده می‌شود) آیا به طراوت بهاران سوگند یاد میکنی تا هم
تنور
تَنور استوانه‌ای شکل گِلی است که در پخت‌وپز استفاده می‌شود. تنور در کشورهای جمهوری آذربایجان، هندوستان، ترکیه، ایران، ارمنستان، پاکستان، ازبکستان، افغانستان، بالکان، خاورمیانه، آسیای میانه و همچنین برمه و بنگلادش برای پخت نان استفاده می‌شود.ریشه شناسی این کلمه: در زبان اَکَدی «تی‌نورو» آمده چون ریشه  ی لغت مزبور در هیچیک از زبان‌های سامی اصلی نیست، ممکن است متوجه فرضیه لغویان مسلمان راجع به ایرانی بودن اصل لغت شد.

Neuromarketing صحبت از شهر است و تعداد بیشتری حرفه ای در موفقیت این شرط بندی شرط بندی می کنند. با این حال ، بازاریابی عصبی هنوز یک زمینه بسیار جدید است و هنوز هم چندین سؤال در مورد آن وجود دارد ، چگونگی کاربرد آن ، سهم ، محدودیت های آن و غیره وجود دارد. این پست پاسخ به سؤالات اصلی را به همراه پیوندهایی به سایر موارد پست هایی که اطلاعات بیشتری را ارائه می دهند.
بازاریابی عصبی چیست؟
تحول دیجیتال در جامعه ما عمیقاً در حال تغییر استراتژی شرکتها و به ویژ

کمپ تابستانی انگلستان
این کمپ ها به  یادگیری عمیق زبان انگلیسی کمک زیادی می کنند و برای خردسالان،  نوجوانان و بزرگسالان قابل برگزاری هستند.
برنامه های اردوها در این کمپ ها در کنار زبان انگلیسی فعالیت های متنوع و گشت و گذار می باشد.

کمپ تابستانی انگلستان دارای  امکانات زیر هستند:
 15 ساعت کلاس زبان انگلیسی در هر هفته
برنامه غذایی 3 وعده کامل شامل صبحانه ناهار و شام گرم
خوابگاههای مجزا برای دختران و پسران
برنامه های مفصل ورزشی
با
سلام من ارین منینگ هستم و ورود شما رو به دوره ی نورپردازی خوش آمد میگویم.هدف از این دوره، یادگیری اصول کار با نورهای مصنوعی ساخت بشر است که بجای نور طبیعی خورشید استفاده می‌شود.

در دنیای عکاسی، نور استدیویی بعنوان نور عکاسی شناخته شده است و به همین دلیل از هردوی این اصطلاحات استفاده می شود.اگر تابحال از دیدن نورپردازی‌های حرفه ای به وجد آمده، متعجب شده اید که چطور میتوان کنترل فلاش را بدست گرفت و اگر مایل هستید با اطمینان خاطر بیشتری از ن
تمرین مان وسواس فکریمیانگین ۵ رای از تعداد ۱

مان وسواس
مان وسواس یا او سی دی به تنهایی امکان پذیر نیست . ممکن است اضطرابی که بت فکر کردن به این بیماری ما بوجود می آید به  وسواس فکری نیز مبتلا شویم . پس توصیه میشود برای مان ، به یک مانگر و یک روانپزشک مراجعه شود . اختلال او سی دی از اختلالاتی است که هم نیاز به دارو دارد و هم مان روحی . برای مان روحی روانی به یک روانشناس لینی ید مراجعه شود . مان وسواس وقتی امکان پذیر است که بپذیریم وجود ما یک اختلا
× پکیج لیزرموهای زائد تمام بدن درسراسرمشهد ×
http://naazilaa.blog.ir
خاصیت سفیدکنندگی ورفع تیرگی ،باتکنولوژی جدیدوبروزترین دستگاهIPl
× این دستگاه جهت برداشتن موهای زائد و جوانسازی پوست و روشن نمودن لک های صورت و همچنین آثار سطحی جوش های صورت( آکنه )می باشد.
× دارای حسگرتشخیص نوع پوشت
× بدون هیچ گونه آسیب و عوارض و ایجاد حساسیت
× بدون درد و سوزش و ایجاد التهاب و قرمزی
× توصیه شده توسط متخصصان پوست در سراسر دنیا
× مورد تایید وزارت بهداشت و درمان
× مورد تا
آنچه شما  با آموزش طراحی پوسترایجاد خواهید کرد
در این آموزش می آموزید که چگونه با استفاده از تصاویر قانع کننده و تایپوگرافی ، یک پوستر انتزاعی اما تاثیرگذار را در Adobe Photoshop ایجاد کنید.https://design.tutsplus.com/tutorials/how-to-create-an-abstract-rave-poster--cms-31359آنچه برای ایجاد این پوستر نیاز دارید
شما باید فایل تصویر و فونت زیر را از Envato Elements بارگیری کنید:
    نمای منظره از ویرانه ها و مجسمه های برنز در شهر باستانی پومپی    خانواده قلم Bw Stretch
قلم را نصب کنید و برای شروع آم
امروزه عده ای هم هستن که مشکلات مربوط به مغز و اعصاب رو دارن و به دنبال انتخاب بهترین پزشک مغز و اعصاب میگردن تا بتونن به سلامتی برسن! اما انتخاب کردن این نوع پزشکان اون هم در شهر بزرگی مثل تهران کار راحت و آسونی نیست! اما در این مطلب سعی کردم فقط چند تا از این پزشکان حاذق و کاربلد رو معرفی کنم، اما چون لیست ما محدوده پس مسلما دلیل بر این نیست که دکترهای برتر دیگه وجود نداره! اتفاقا کشور ما پر از متخصصین برتر با تحصیلات عالیه است که توی کارشون ه
هترین پزشک مغز و اعصاب تهران کیست؟ امروزه عده ای هم هستن که مشکلات مربوط به مغز و اعصاب رو دارن و به دنبال انتخاب بهترین پزشک مغز و اعصاب میگردن تا بتونن به سلامتی برسن! اما انتخاب کردن این نوع پزشکان اون هم در شهر بزرگی مثل تهران کار راحت و آسونی نیست! اما در این مطلب سعی کردم فقط چند تا از این پزشکان حاذق و کاربلد رو معرفی کنم، اما چون لیست ما محدوده پس مسلما دلیل بر این نیست که دکترهای برتر دیگه وجود نداره! اتفاقا کشور ما پر از متخصصین برتر ب
هترین پزشک مغز و اعصاب تهران کیست؟ امروزه عده ای هم هستن که مشکلات مربوط به مغز و اعصاب رو دارن و به دنبال انتخاب بهترین پزشک مغز و اعصاب
میگردن تا بتونن به سلامتی برسن! اما انتخاب کردن این نوع پزشکان اون هم
در شهر بزرگی مثل تهران کار راحت و آسونی نیست! اما در این مطلب سعی کردم
فقط چند تا از این پزشکان حاذق و کاربلد رو معرفی کنم، اما چون لیست ما
محدوده پس مسلما دلیل بر این نیست که دکترهای برتر دیگه وجود نداره! اتفاقا
کشور ما پر از متخصصین برت
سلااااااام سلاااااااام سلااااااام سلااااااام خوبید؟منم خوبم! جونم براتون بگه که دیروز صبح ساعت هفت و نیم بلند شدیم پیمان لباس پوشید و یه خرده میوه و نون و این چیزا با یه قابلمه کوچولو سوپ که شب قبلش درست کرده بودم برداشت و راه افتاد سمت تهران تا بره به مامانش سر بزنه منم اون که رفت درو پشت سرش قفل کردم و اومدم گرفتم تا نه و نیم خوابیدم نه و نیم بیدار شدم دیدم هم معده ام درد می کنه هم دلم ،شب قبلش یه خرده جیگر خورده بودم انگار مونده بود سر دلم و
پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی، یکی از گزینه هایی که پزشکان در ایران پیش رو دارند، ادامه تحصیل در یکی از رشته های تخصصی می باشد. از آنجا که انتخاب رشته تخصصی آینده کاری و حتی زندگی هر پزشک را می سازد، این تصمیم جز چالش برانگیزترین انتخاب های پزشکان در زندگی است.
دانشجویان پزشکی در طول دوره عمومی با بیشتر رشته های تخصصی در قالب بخش های خود آشنا می شوند، اما برخی رشته ها در این میان کمتر معرفی می گردند. از این رو گاهی انتخاب رشته تخصصی برای پزشک

سفر به کیش از نظر بسیاری سفری پر هزینه و گران می باشد. از پرواز گرفته تا اقامت و تفریحات کیش برخلاف این افراد سفر به کیش را به سفری لوکس یا دست کم گران بدل ساخته. پر بیراه هم نیست؛ بسیاری از مسافران سفر به شهرهای ایران را با هزینه‌ای غیرقابل مقایسه با کیش می گذرانند اما پس از بازگشت از کیش، آن‌را گران‌ترین سفر داخلی می‌دانند. با این حال همه‌چیز بستگی به شما دارد که چطور می‌توانید هزینه‌های سفرتان را کاهش یا افزایش دهید.
سفر به کیش سفر زمی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

mehrmandegar